VERSE - Výroba

 

- nejlepší zesilovače na trhu
   (ve spolupráci s Powersoft , výrobcem 10 kW jednotek)
 
- nejlepší reproduktory na trhu
   (nové PET a titanové membrány, neodymiové magnety, hliníkové cívky)
 
- více jak deset let zkušeností s výrobou hudebních nástrojů a dřevěných skříní

 

Koncepce produktů Verse

Systémy Verse jsou založené na koncepci částečně odlišné od dnešních běžných audio systémů. Každý model (a to včetně toho nejmenšího), je určen i pro samostatný provoz s velkou výkonovou rezervou. Proto lze i v aktivní verzi vytvářet výkonné systémy s výborným poměrem hmotnost/výkon/cena/snadná instalace. Díky vybavení konektory Powercon a XLR je veškeré propojování velmi jednoduché a snadné, lze tak v případě potřeby systém snadno rozšířit o subwoofery nebo satelitní boxy.

Technologie u reproboxů Verse

V uplynulých letech ovlivnily rozvoj v oboru reproduktorových systémů dva faktory. Nové materiály pro výrobu reproduktorových kmitaček a magnetů a rozvoj digitálních technologií. Proto jsou všechny reproboxy Verse osazovány unikátními reproduktory vyrobenými z nejnovějších materiálů přesně podle požadavků specialistů z týmu Verse. Není tajemstvím, že Verse si nechává vyrábět reproduktory na zakázku dle vlastních požadavků především u výrobců B&C speaker, 18 Eighteen Sound a Ciare. Pokroky v digitálním zpracování signálu se pak příznivě projevují u série reproduktorů Verse D:sider, kde je využit digitální procesor vlastního vývoje.

Fakta

Každý box je osazen speciálním zesilovačem, celý vícecestný systém lze snadno sestavit jednoduchým linkovým propojením. Díky konektorům Powercon, použitým pro připojení jednotlivých boxů, byly zcela odstraněny všechny problémy s napájením všech komponentů systému. Všechny subwoofery jsou vybaveny dvěma linkovými výstupy pro satelity - le a pravý audio kanál. Díky zabudovaným DIP přepínačům lze u každého systému individuálně přizpůsobit nastavení zvukové charakteristiky, jsou-li přidány či odebrány některé elementy.

 

 

Dřevěné skříně
 
Ruční výroba všech komponentů  
Vysoce kvalitní materiály
Tým rukodělných mistrů VERSE
 
Skutečně „made in ITALY”!